Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama

• Doğuşrentacar Şöförlü Araç Kiralama hizmeti ile her zaman ve her yerde sizin yanınızda olmaya devam ediyor... Şöförlü Araç Kiralama hizmetimiz ile size büyük kolaylıklar sağlamakta olup.Bunla beraber bir çok organizasyonda, düğünlerde ve özel günlerde sizlere yardımcı oluyoruz. Hem lüks bir araçta seyahat ediyorsunuz, hemde hizmetinizde olan özel şoförünüze sadece gideceğiniz yeri söylüyorsunuz. Daha sonra sadece arkanıza yaslanıyorsunuz.

• Şöförlü Araç Kiralama hizmetimize bir örnek vermek gerekirse, mesela siz bir iş adamısınız. İşlerin çok yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Tam da o esnada toplantı yapmak için yurtdışından önemli bir misafiriniz geliyor. Ama siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Lüks bir araçınız var ama misafirinizi karşılamak için gerekli zamana ve personele ihtiyacınız var. Ama bunlar zor olduğundan dolayı yapacağınız pek birşey kalmıyor.Tabi ki, Doğuşrentacar Araç Kiralama'ı aramaktan başka..

• Bu sırada hemen Doğuşrentacar Araç Kiralama'yı arıyorsunuz ve özel şöförümüz ile birlikte kiralık lüks aracımızı misafirinizin geleceği havalimanına yönlendiriyoruz. Daha sonra özel eğitim almış şöförlerimiz, sizin misafirinizi karşılıyor ve istediğiniz otel'e yada şirkete bırakıyor. İşte bu kadar basit.. Hem zamandan kazanıyorsunuz, hemde prestijinizi kurtarıyorsunuz...

Misafirlerinizi Biz Karsılayalım

• Özel şöförümüz ile birlikte kiralık lüks aracımızı misafirinizin geleceği havalimanına yönlendiriyoruz. Daha sonra özel eğitim almış şöförlerimiz, sizin misafirinizi karşılıyor ve istediğiniz otel'e yada şirkete bırakıyor. Siz yerinizde oturun ve hiç yorulmayın! Bizim güler yüzlü personelimiz misafirlerinizi isim yazılı tabela ile karşılasın ve aynı zamanda çıkış kapısında bekleyen lüks aracımıza kadar eşlik etsin ...

Misafirirlerizi istediğiniz Adrese Biz Bırakalım

• Şöförlü Araç Kiralama hizmetimize bir örnek vermek gerekirse, mesela siz bir iş adamısınız. İşlerin çok yoğun olduğu bir dönemdesiniz. Tam da o esnada toplantı yapmak için yurtdışından önemli bir misafiriniz geliyor. Ama siz ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Lüks bir araçınız var ama misafirinizi karşılamak için gerekli zamana ve personele ihtiyacınız var. Ama bunlar zor olduğundan dolayı yapacağınız pek birşey kalmıyor. Tabi ki, Kiralık Araç'ı aramaktan başka..

Havaalanından Biz Alalım

• Gruplar için büyük boy araçlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile beraber özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile iletişimizi sağlamak için bulunuyoruz. Talebinize göre binek, lüks, minibüs veya otobüs tipi konforlu araçlarımızla sizi yada misafirlerinizi havalimanından veya talep ettiğiniz bir adresten alalım.

Unutulmaz Anlarınızı Biz Dahada Unutulmazlastıralım

• Düğün , Nişan ve Davet gibi özel günlerinizi unutulmaz güzellikte dakikalarla süslemek ve yaşatmak için Özel Düğün Araçlarımızı her zaman emrinize sunuyoruz. Çünkü sizlerin mutluluğu her şeyden önce gelir.Sizleri en mutlu gününüzde yolların hakimi sayılacak türden araçlarımızla dünya evine uğurluyoruz.

7x24 Destek ve Rezervasyon Hattımız

• Misafirlerine bir sefer değil her zaman hizmet vermek isteyen ve sizden aldığı güvenle müşteri kitlesini her gecen gün biraz daha büyüten firmamız şoförlü araç kiralama hizmetiylede sizlerle buluşuyor. Tüm yurt genelinde iyi egitimli ve lisan bilen soförlerimizle şoförlü araç kiralama hizmetimiz hakkında bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için 0 (212) 323 33 48 nolu hattan bizi arayabilirsiniz.

scroll up